Czy hybrydowa praca jest odpowiednikiem domu w centrum dużego miasta? Łączy w sobie komfort dużej prywatnej przestrzeni, decydowania o sobie i luksus bliskości wszystkich wielkomiejskich udogodnień? Czy raczej przypomina mieszkanie w bloku na skraju wsi? Niby każdy ma swoją wydzieloną przestrzeń, ale prywatności brak. A do tego wszędzie daleko? Niezależnie od tego, jak postrzegamy pracę hybrydową, stajemy często przed wyzwaniem, jakim jest kierowanie zespołem gdy część osób przebywa w biurze, a część pracuje zdalnie, a ich proporcje ciągle się zmieniają?

Kierowanie zespołem podczas pracy hybrydowej – spis treści:

  1. Wstęp
  2. Komunikacja w zespole hybrydowym
  3. Skuteczna wymiana informacji
  4. Wsparcie techniczne pracy zespołu
  5. Podtrzymywanie więzi
  6. Podsumowanie

Wstęp

Kierowanie zespołem projektowym, który pracuje w trybie hybrydowym może okazać się trudniejsze niż zarządzanie podczas pracy wyłącznie zdalnej czy stacjonarnej. Jak bowiem radzić sobie, kiedy niektórzy członkowie zespołu pracują w biurze, a inni zdalnie?

Przed Project Managerem staje kilka kluczowych wyzwań. Należą do nich:

  • określenie zasad komunikacji w zespole
  • zapewnienie płynnej wymiany informacji
  • technologiczne wsparcie dla osób poza biurem
  • podtrzymywanie więzi.

Komunikacja w zespole hybrydowym

Aby skutecznie pracować w modelu hybrydowym, potrzebne jest określenie zasad komunikacji. Kierowanie zespołem, którego część przebywa w domu, a część w biurze narzuca ograniczenia komunikacyjne. Gdy nie wystarczy podejść, by zapytać osobę pracującą przy sąsiednim biurku o zdanie na temat swojej pracy, warto umówić się na używanie różnych narzędzi do konkretnych celów. Krótkie pytanie wysłać na czacie. O bardziej rozbudowane sprawy zapytać przez e-mail. A złożone tematy wymagające zaangażowania wielu osób omówić podczas videokonferencji.

W nowym zespole warto również upewnić się, że wszyscy wiedzą:

  • jaki jest zakres odpowiedzialności poszczególnych osób,
  • jak się skontaktować z innymi członkami zespołu, i
  • jakie są oczekiwania dotyczące częstotliwości komunikacji.

Można użyć do tego statusów na firmowym czacie, lub stworzyć tablicę kontaktową w narzędziu do zarządzania projektami. Warto również krótko omówić temat komunikacji podczas jednego ze spotkań projektowych.

Skuteczna wymiana informacji

Gdy zasady komunikacji zostały już określone, czas pomyśleć o jej treści. Warto zadbać o wymianę informacji i upewnić się, że wszyscy w zespole mają dostęp do zasobów, aby móc wykonywać swoją pracę.

Kierowanie zespołem hybrydowym ułatwić może dedykowane oprogramowanie, takie jak Firmbee, Asana, czy Jira, za pomocą których, można łatwo rozwiązać kwestie:

  • przydzielania zadań
  • wymiany informacji o aktualnym stanie projektu
  • ustalania terminów spotkań projektowych, czy
  • udostępniania wyników monitorowania projektu.

Project Manager powinien zadbać o to, aby informacje były dostępne dla wszystkich, niezależnie od tego, gdzie pracują. Kierowanie zespołem w takim przypadku, oznacza szczególną dbałość o osoby pracujące na współdzielonych plikach, które podczas pracy w siedzibie firmy mogły być przechowywane na serwerach uniemożliwiających korzystanie zdalne. Być może trzeba będzie pomyśleć o rozwiązaniach chmurowych, albo w inny sposób rozplanować wykonywane zadania.

kierowanie zespołem

Wsparcie techniczne pracy zespołu

Bardzo ważnym aspektem skutecznej pracy w modelu hybrydowym jest zapewnienie technicznych warunków do niezakłóconej pracy. Podstawa to:

  • szybki internet
  • komputer lub laptop i
  • oprogramowanie potrzebne do wykonywania swojej pracy.

Project Manager powinien upewnić się, że wszyscy pracownicy, którzy pracują zdalnie, mają odpowiednie narzędzia, sprzęt i dostęp do firmowej sieci.

Podtrzymywanie więzi

Podtrzymywanie więzi w zespole jest częściej zaniedbywane, a równie ważne, jak wsparcie techniczne oraz komunikacja bezpośrednio związana z realizacją projektu. W modelu hybrydowym zdarza się jednak, że pracownicy obecni w biurze nie mają czasu na budowanie kontaktów interpersonalnych.

Gdy większość pracy jest wykonywana zdalnie, podczas wizyty w siedzibie firmy każdy z wykonawców projektu planuje indywidualne spotkania. Czasem okazuje się, że przez cały dzień spotyka się kolejno ze wszystkimi współpracownikami i zewnętrznymi ekspertami zaangażowanymi w realizację zadań. W rezultacie brakuje czasu na spotkanie zespołu, który pracuje razem w siedzibie firmy tylko w teorii.

Dlatego właśnie kierowanie zespołem podczas pracy hybrydowej, niesie za sobą zagrożenia, takie jak:

  • rozpad zespołów,
  • zmniejszenie poczucia zespołowej odpowiedzialności za projekt i
  • brak emocjonalnego zaangażowania w sprawy firmy.

Nie tylko osoby pracujące zdalnie mogą czuć się odizolowane od reszty zespołu. Kierowanie zespołem hybrydowym to również troska o to, by nikt nie czuł się wykluczony z pracy i życia projektowego. Dlatego tak ważna jest troska o dobrą atmosferę podczas wspólnej pracy. Remedium na bolączki “hybrydy” mogą okazać się regularne, grupowe spotkania projektowe uzupełniane przez indywidualne rozmowy z pracownikami.

Podsumowanie

Kierowanie zespołem projektowym, który pracuje w trybie hybrydowym, wymaga od Project Managera określenia zasad komunikacji i zapewnienia płynnej wymiany informacji. Ważne jest także podtrzymywanie zespołowych więzi, zapewnienie czasu i przestrzeni do spotkań zarówno w środowisku cyfrowym, jak i w biurze.

Jeśli podobają Ci się treści, które tworzymy, sprawdź również: Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, YouTube, Pinterest,TikTok.

Jak kierować zespołem podczas pracy hybrydowej? caroline becker avatar 1background

Autor: Karolina Berecka

Karolina, jako project menadżerka jest ekspertem w poszukiwaniu nowych metod projektowania najlepszego systemu przepływu pracy i optymalizacji procesów. Jej umiejętności organizacyjne i zdolność do pracy pod presją czasu sprawiają, że jest najlepszą osobą do zamieniania skomplikowanych projektów w rzeczywistość.

Najważniejsze pytania

  1. Jakie konkretne narzędzia i technologie mogą być pomocne w zarządzaniu zespołem podczas pracy hybrydowej?

    W zarządzaniu zespołem podczas pracy hybrydowej przyda się oprogramowanie do zarządzania projektami, takie jak Asana, Trello lub Firmbee. Pozwala ono na śledzenie postępu pracy i komunikację z członkami zespołu w jednym miejscu. Kolejnym narzędziem, które może być przydatne, jest oprogramowanie do wideokonferencji, takie jak Zoom, Skype, MS Teams lub Google Meet, które umożliwiają bezpośredni kontakt z członkami zespołu, nawet jeśli pracują oni zdalnie. Ponadto, narzędzia do udostępniania plików i dysków w chmurze, takie jak Google Drive lub Dropbox, mogą być przydatne do udostępniania i współdzielenia zasobów zespołu. A także rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo udostępnianych treści.

Project management kompendium wiedzy:

  1. Czym jest projekt?
  2. Co to jest zarządzanie projektami?
  3. Jak zarządzać projektami? Metody zarządzania projektami 1
  4. Jak zarządzać projektami? Metody zarządzania projektami 2
  5. Jakie są rodzaje projektów?
  6. Przykłady projektów
  7. Priorytetyzacja projektów
  8. Projekt - obszary działania
  9. Definicja sukcesu w zarządzaniu projektami
  10. Oprogramowania do zarządzania projektami - dlaczego warto je używać?
  11. Jak wybrać najlepsze oprogramowanie do zarządzania projektami
  12. Przegląd oprogramowania do zarządzania projektami
  13. Cykl życia projektu
  14. Do czego służy wizja projektu?
  15. Cel projektu. Co to jest i jak go dobrze określić?
  16. Faza inicjacji projektu
  17. Domena planowania w zarządzaniu projektem
  18. Czym jest harmonogram projektu?
  19. Jak wykorzystać kamienie milowe w projekcie?
  20. Realizacja projektu
  21. Jak przygotować plan awaryjny?
  22. Zakończenie projektu
  23. 5 przyczyn niepowodzenia projektu
  24. 5P - projekt, produkt i program
  25. 5P - portfel i portfolio projektów
  26. Project Manager - zadania i obowiązki
  27. Project Manager - przydatne umiejętności
  28. Project Manager - jak nim zostać?
  29. Project Manager - 5 książek, które powinien przeczytać
  30. Jak założyć zespół projektowy?
  31. WBS - podział pracy w projekcie
  32. Jak kierować zespołem podczas pracy hybrydowej?
  33. Wyzwania Project Managera podczas pracy w zespole
  34. Typy spotkań projektowych
  35. Monitorowanie projektu. Jakie parametry obserwować?
  36. Jak napisać skuteczne uzasadnienie biznesowe?
  37. Jak zdefiniować zakres projektu i uniknąć scope creep?
  38. Studium wykonalności, czyli: czy ten projekt da się zrealizować?
  39. Analiza ryzyka w projektach i narzędzia, które mogą pomóc
  40. Karta projektu - jak ją stworzyć?
  41. Rejestr interesariuszy. Co to jest?
  42. Wykres Gantta w planowaniu projektu
  43. Jak stworzyć budżet projektu?
  44. Zarządzanie czasem w projekcie
  45. Rejestr czynników ryzyka w projekcie. Jak go przygotować?
  46. Strategie zarządzania ryzykiem w projekcie
  47. Marketing projektu
  48. Źródła i obszary zmiany w projekcie
  49. Modele zarządzania zmianą w projekcie
  50. Najnowsze metody zarządzania projektami